Pronájem bytu 2+1, 56 m, Sídliště U Nového nádraží, Bílina

Evidenční číslo: MR11341
Typ: Řadový
Adresa: Sídliště U Nového nádraží, Teplické Předměstí, Bílina, Teplice
Cena: 6 850Kč/měs
6 850Kč/měs

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Pronajmu byt 2+1 v prvním patře v domě bez výtahu. Celková výměra bytu je 56 m, Byt se nachází v panelovém domě, který prošel rekonstrukcí. Byt je nově zrekonstruovaný, má částečně nové jádro a novou kuchyňskou linku. Okna jsou směřována směrem před dům do ulice směrem na východ. Vzhledem k tomu, že v části bytu v podlaze vedou rozvody tepla, byt se nemusí ani přes zimu vytápět.
Nespornou výhodou je prodejna Penny a Albert hned vedle domu (50m), Městské divadlo, ve vzdálenosti 400m Mírové náměstí, kde se nachází Česká pošta, Městský Úřad Bílina, bankomaty, pekařství, opodál se nachází prodejna LIDL. Panelový dům se nachází v klidně lokalitě a zároveň v místě kde je veškerá občanská vybavenost v těsném dosahu (restaurace, obchody, sportovní vyžití, příroda, služby, MHD, vlakové nádraží).
Hledám dlouhodobé spolehlivé nájemníky bez exekuce. Nájemné se platí vždy na měsíc dopředu. Elektřinu a plyn si nájemce přepíše na sebe a hradí sám. Nájem činí 6.850,- za měsíc, výše záloh pro jednu osobu (Teplo, TUV, SUV) je 4.140,- každá další osoba + cca 600,- Požadovaná kauce 16.000,-. + 2.000,- provize makléři. Před podpisem smlouvy bude vyžadován aktuální čistý výpis z centrální evidence exekucí (pošta ho vystaví za 50 Kč). Při podpisu smlouvy bude požadována vratná kauce. Pro další informace nebo prohlídku bytu neváhejte zavolat 7 dní v týdnu. Rád Vám sdělím veškeré podrobnosti. Byt bude k dispozici dle domluvy!

Základní info

Umístění: Sídliště
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Panelová
Adresa: Sídliště U Nového nádraží, Teplické Předměstí, Bílina, Teplice

Plochy

Plocha sklepa: 4m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 2. podlaží
Počet NP: 4
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Sklep

Inženýrské sítě

230V, Internet, Telefon, Plyn, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, MHD, Silnice, Vlak

Vybavenost v okolí

Kompletní síť obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení, Úřady, Školka, Škola, Supermarket, Pošta

Další údaje

Telekomunikace:

Internet, Kabelová televize, Telefon

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?