Prodej bytové jednotky 2+1 56 m2, Studentská 896, Litvínov.

Evidenční číslo: MR12159
Typ: Dvojdům
Adresa: Studentská, Horní Litvínov, Litvínov, Most
Cena: 1 150 000Kč
1 150 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1. Tento prostor má celkem 56 metrů čtverečních, což vytváří dostatek místa pro pohodlné bydlení. Vlastnictví bytu je v osobní formě, což poskytuje novému majiteli plnou kontrolu nad nemovitostí.

Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží, což je ideální umístění pro ty, kteří preferují snadný přístup bez nutnosti využití výtahu. Kromě toho, byt je vybaven balkonem, což je skvělé místo pro relaxaci v teplých letních měsících. K bytu patří také sklepní kóje, která poskytuje dodatečné úložné prostory.

Samotný byt je v původním, avšak pečlivě udržovaném stavu. To znamená, že nový majitel má možnost provést rekonstrukci podle svých představ a potřeb. Je to skvělá příležitost pro ty, kteří si chtějí vytvořit vlastní vysněné bydlení.

Co se týče samotného domu, ten nedávno prošel částečnou revitalizací. Mezi hlavní zlepšení patří instalace plastových oken a stupaček, jakož i výměna vodovodních trubek za plastové. Tato opatření zvyšují komfort bydlení a snižují náklady na údržbu.

Lokalita bytu je další z jeho silných stránek. Nachází se přímo v centru města, obklopen zelení a velkým dětským hřištěm. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně obchodů, škol, zdravotnických zařízení a dalších služeb.

Co se týče nákladů na bydlení, ty činí podle evidenčního listu 4.900 Kč na jednu osobu bej el a plynu to si nový majitel nastaví dle jeho spotřeby. Tento částka je velmi rozumná vzhledem k poloze a velikosti bytu.

Pokud máte zájem o prohlídku bytu, můžete si jej prohlédnout pomocí virtuální prohlídky. Tento moderní nástroj Vám umožní získat lepší představu o dispozici a velikosti bytu.

Pokud máte solidní a slušné jednání, můžeme Vám zaručit, že dohoda bude jistá. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že tento byt může být vaším novým domovem.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Dvojdům
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Studentská, Horní Litvínov, Litvínov, Most
Cena obsahuje cena k jednání, s provizí RK

Plochy

Plocha balkónu: 5m2
Plocha sklepa: 2m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 1. podlaží
Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: D - méně úsporná
Podle vyhlášky: Vyhláška č. 78/2013 Sb.

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Tramvaj

Vybavenost v okolí

Škola, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení, Pošta

Další údaje

Telekomunikace:

Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Telefon

Typ vytápění objektu:

Ústrední dálkové

Máte otázku?

Kde inzerujeme?